KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12969288
nr 1296 9288
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad 4/30, oramade lösa blad, e, bladets mått: 31x31 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:40:18
9/12 20:35:19
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist